| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua.
Cum pot gasi lucrari in constructii particulare?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Anunt in ziar. Problema e sa ai oameni buni, inclusiv tu, că
„meseriasi" sunt destui care lasa niste scule vechi, cer arvuna si apoi nu mai dai de ei.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Buna ziua,
In ce ziar?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

In ziarul local, evident, ca doar nu vine unul din Maramures sa te angajeze pe tine care esti in Constanta.
Vezi ce ziare ai locale si pui anuntul acolo cu ce firma detii, ce servicii oferi si dai preturi informative pe m2, pentru zugravit, faiatnat, gresie etc... asa cum fac toti constructorii.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

In ziarul local din orasul tau, la Mica Publicitate. Doar nu in revista Hustler.
Bă, frate, nu te duce capul putin?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dai anunț de mică publicitate în ziarul local și online.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Buna ziua,
In ce ziar trebuie sa dau anunt?

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde în cezonă a țării locuiești. De exemplu Piața de la A la Z, tipărită și online, la capitolul servicii.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Buna ziua,
Locuiesc in Oltenita Jud Calarasi. Doresc sa deschid o afacere. Am locatia dar nu este o zona chiar centrala. Ma puteti ajuta cu un sfat, cam ce as putea deschide? De exemplu o afacere de nișa. Cam ce ar merge? As dori sa fie o afacere care sa pot livra la domiciliu. Pentru zona care detin locatia cred ca asta ar merge, cu livrare la domiciliu.

Va multumesc!