| cristinica20025 a întrebat:

Cum pot sa-mi conving mama sa ma lase sa-mi vopsesc peretii in mov. adica e camera mea si eu ar trebui sa o fac cum vreau, nu? tata a zis sa mai astept putin ca mi-o vopseste el dar fara acordul mamei... si vreau sa va mai intreb ceva. deci eu vreau sa-mi fac peretii mov, mobila alba si alte accesorii negre. ca parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Da, merge mobila alba cu accesori negre
http://www.google.com/......tp?/imgres
Daca nu vrea maica-ta... fa greva foamei sau ceva

4 răspunsuri:
| Matei_Pojala_1993 a răspuns:

Mobila alba si accesoriile negre da spect de restaurant nu de camera.

Răspuns utilizator avertizat
| RoxyAngelPink a răspuns:

Buna! Poti sa fii cuminte foarte mult timp, ai putea sa incerci sa iei numai note bune etc... poate vei reusi. Mult noroc! Fundapuppy dog eyes

| SweetieAdda a răspuns:

Eu am peretii un Mov Deschis, un liliachiu. Poate vei gasi ocazia sa discuti cu ambii parinti, si sa cadeti de acord, stiu mamele sunt mai greu de convins laughing. Si Mobila si accesoriile sunt Ok!