| BeInnocent a întrebat:

Cum il conving pe tata sa ma lase sa ma vopsesc roscata?hee hee Mama ma lasa! Dar tata nu prea big grin Deeci?

Oricum, tin sa zic ca prima oara ma vopsesc dar dupa aia cand va comenta ce ii zic?laughing)

P.S sunt cl. a 8 a

4 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Lasa-ti parul asa cum e, ai timp sa te vopsesti. nu stiu daca te incalzeste cu ceva dar eu 20 de ani si nu m-am vopsit pana acum dar nici n-am de gand prea curand, oricum daca vrei neaparat sa faci asta incearca sa ii zici mamei tale sa vorbeasca cu el, poate mama ta are mai multe sanse de convingere asupra tatalui tau!

| puffii548 a răspuns:

Nu te vopsi. Daca chiar iti doresti spune0i tatalui tau ca tu chiar vrei sa ca ar trebui sa te lase ca doar nu faci nimic rau
Funditalove struck?

| norberttt a răspuns:

Pai sa te vopsesti ca apoi numai are ce sa iti faca laughing ma gandesc ca parul nu o sa til taie, vopseaua nu poate sa o ia jos de pe par asa ca totul e rezolvat laughing

| SupradozaDeVise00 a răspuns:

Probabil toata lume iti spune sa nu te vopsesti ca esti mica si o sa-ti strici parul, asa si este. Dar banuiesc ca nu prea mai conteaza ce spune lume daca chiar iti doresti asta asa ca fa ce iti spune inima.
P.S: Incearca sa il faci pe tatal tau sa fie de acord ar fi pacat sa va certati din atat.