| prizeFTW a întrebat:

Cum pot scapa de gandaci? Cred ca am toate speciile de insecte in casa straight face laughing.Am negri,am si rosii mici cu multe picioare eachhh! Chiar acum,in timp ce pun intrebarea, am omorat unul pe dulap straight face. SUNT PESTE TOT! Ce sa fac? Nu mai pot ma innebunesc mi-e frica sa pun capul pe perna de frica ca de sub perna va iesi un gandacstraight face. Cum scap de ei? crying Funda

Răspuns Câştigător
| MissmysteriousS a răspuns:

Hmmm ..atunci cu motorina/benzina pe ei sigur scapi. Stiu asta de la bunicul meu, el asa scapa de furnici big grin

12 răspunsuri:
| Mikhtarian a răspuns:

Imi cam faci scarba big grin
Cheama-i pe cei de la primarie nu stiu,sa-ti dezinfecteze casa, vezi ca e tare cald si o sa-si depuna ouale prin casa, si o sa ai si mai multi.Da cu spray de unde ies ei, ai grija, o sa inceapa sa roada mobila.

| prizeFTW explică (pentru Mikhtarian):

Cu spray nu merge... Poate cu otrava? Unde pot gasi? Mersi

| Mikhtarian a răspuns (pentru prizeFTW):

Pe la orice magazin care are tot felul de piese de casa, dar nu cred ca ei mananca otrava adica..suna ciudat.
Da foc acolo unde sunt ele, adica la o hartie ceva, am impresia ca o sa moara din cauza fumului

| prizeFTW explică (pentru Mikhtarian):

Da,fix,dau foc unei hartii intre pat si plasma, fix langa biroul cu desene si cu laptopul straight face.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Deratizarea.

| Dragonfly6 a răspuns:

Il chemi pe popa.

| prizeFTW explică (pentru Dragonfly6):

Si pe Iisus Hristos laughing

| Dragonfly6 a răspuns (pentru prizeFTW):

Nu stiu daca poate si el.

| MissmysteriousS a răspuns:

Spray-ul de gandaci e cea mai perfecta solutie. Ar rezola puzzle-ul asta.

| prizeFTW explică (pentru MissmysteriousS):

Am incercat cu spray si tot n-am scapat... Parca-s imuni straight face

| MaryusFloryn a răspuns:

Sunt fel si felde solutii sa scapi de ei, cu un spray de gandaci ai rezolva totul.winking
Funda? xD

| squize2 a răspuns:

Dai cu sprei de gandaci