| Istvan_Nagy_1985 a întrebat:

Cum se calculeaza pretul la o plasa anti insecte.

Răspuns Câştigător
| gabriela80083 a răspuns:

Pai poti intra pe google si acolo scrii CALCULATOR DE PRETURI GEAMURI DE TERMOPAN(daca ai de termopan) si acolo dai pe un site si din cate stiu eu iti da acolo sa iti alegi geamul(tu il alegi pe cel care il ai tu) si ii pui accesoriul *plasa* iar apoi dai pe butonul CALCULEAZA PRETUL si iti da pretul.(iti da pretul geamului cu tot cu plasa.iar tu vrei doar plasa)in acest caz ti minte pretul geamului cu plasa...iar apoi intri inca odata pe acel site unde iti alegi doar geamul pe cere il ai tu si dai pe butonul CALCULEAZA PRETUL dupa aceea e logic ca iti da un pret mai mic decat geamul cu plasa...
Calculul poti sa il efectuezi tu sau il efectuezi cu ajutorul unui calculator astfel incat rezultatul final sa fie cu o aproximatie apropiata a unei plase anti insecte
Sper ca te-am ajutat... FUNDA?

2 răspunsuri:
| Dayiii96 a răspuns:

In general dacă e pentru termopane e in jur de 40 lei aasa stiu eu

| Istvan_Nagy_1985 explică:

Pe mine ma intereseaza doar plasa de tantari cum se calculeaza pretul