| Sonia822 a întrebat:

Cum se numeste chestia aia care se lipeste (infige) in pardoseala, ca sa nu se propteasca usa in perete? E un fel de nit, poate fi metalic sau cauciucat, se gaseste si la restaurante, zone cu trafic intens, si impiedica lovirea usii de perete, stopand astfel deteriorarea peretelui

Răspuns Câştigător
| PsyhoChild a răspuns:

Opritor ușa

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Chestiile alea in casa nu se pun pe podea, sunt altele care se monteaza pe perete jos, Este de fapt un arc din sarma de otel, la un capat se prinde de bordura de jos sau de perete, iar in cap are un dop de cauciuc.