| SERIALS a întrebat:

Cum se numeste instrumentul de masurare a temperaturii ambientale (mai ales in casa, cate grade sunt)? Costa scump?

32 răspunsuri:
| Salontanul a răspuns (pentru darrio2007):

Cred ca-i bai! Spune ca are relatie cu un barbat cu 22 ani mai mare si nu stie ce-i ala termometru? Uita-te peste intrebarile ei!

| darrio2007 a răspuns (pentru Salontanul):

De obicei ma uit peste intrebarile postacilor dar acum n-am facut-o. Chiar mi se paruse curios sa nu stii cum se numeste acel instrument. Cred ca se plictisea.

| Salontanul a răspuns (pentru darrio2007):

laughing Sa stii!

| Catrice a răspuns (pentru Salontanul):

*lui.

| Salontanul a răspuns (pentru Catrice):

E! Daca am vazut ca are relatie cu un barbat cu 22 de ani mai mare, am crezut ca-i fata! Stie-i Dumnezeu! Unii pun intrebari ca sa se afle in treaba.

| Catrice a răspuns (pentru Salontanul):

Pune de mult întrebări și toate se referă la sine la masculin.

| Frank51 a răspuns (pentru Salontanul):

Eu cand am zis ca astia pun intrebari ca sa se afle in treaba nimeni nu m-a bagat in seama, ba chiar imi luasem raport.

| Salontanul a răspuns (pentru Frank51):

laughing Ai dreptate! Asta discutam si cu Dario2007 mai devreme. In lumea asta umbla tot felul de ciudati!

| Catrice a răspuns (pentru Salontanul):

Suporți sa citești ceva cringe sau te ia cu inima?

| Salontanul a răspuns (pentru Catrice):

Stai linistit ca nu patesc nimic!

| Catrice a răspuns (pentru Salontanul):

Nu contează, e un screenshot, nu știu cum să-l pun.

| Salontanul a răspuns (pentru Catrice):

Pune-l cu imgur: https://imgur.com/ Sus in stanga ai New Post.

| Catrice a răspuns (pentru Salontanul):

Eram pe telefon și nu aparea decât să-mi fac cont.
https://imgur.com/Gl6nIkz

| Salontanul a răspuns (pentru Catrice):

Oau! Asta da! A sarit gardul ca in titlu': https://bit.ly/2LfoBSV

| Catrice a răspuns (pentru Salontanul):

Ah,mai trăiești, credeam că ai dat colțul după ce ai citithee hee

| Salontanul a răspuns (pentru Catrice):

laughing Am fost plecat pe la un vecin.

| Catrice a răspuns (pentru Salontanul):

Deci nu te-a dat pe spate cu funduletul lui...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Ca să poți să pui de pe telefon activează versiunea de desktop, sau se mai poate pe https://postimages.org/ direct

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Well tot de pe telefon am postat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Bv applause

| Salontanul a răspuns (pentru Catrice):

Nu! Numai femeile ma pot da pe spate, dar m-a dat pe spate tampenia unora. Eu nu-i sport din cauza ca era sa mi-o primesc. Pe vremea "impuscatului", eram copil si m-am dus la plaja cu soferul mamei mele (mama era inginer proiectant). Noroc ca era lume pe acolo (era o plaja pe marginea unui parau din Caransebes) pentru ca era in oras. Incepuse, nenorocitul, sa se dea la mine. Nici nu stiu cum m-am suit in masina si nu-ti povestesc cu cata frica am mers cu el la biroul de proiectari. In veci nu m-am mai suit in masina lui. Nu am spus mamei dar cand am plecat la Hunedoara (acolo locuiam) am luat trenul (la 11 ani) singur, cu bagaje, desi masina mergea la Hunedoara, pentru a aduce niste acte, in ziua urmatoare. N-a priceput maica-mea decat acum circa 7-8 ani de ce n-am vrut sa merg cu masina si i-am spus ca prefer cu trenul. De atunci le port o ura nedisimulata si mi-e scarba de asemenea specimene.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Primesc diploma de merit, medalie, premiu în bani?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

De unde bre, îi sărăcie. Medalie am una aruncată prin spate, da cred că-i de plastic.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh,ești sărac, gata, ai ignor sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Pandemia s-o ardă vina. Ignor zici păpușă? broken heart

| LPCTSTR a răspuns:

Termometru. Depinde de model, unul cu alcool ar fi 6-15 lei, unul digital 16+ lei.

| johnnny123 a răspuns:

Se numeste trilobitambidextromanometru.

Tu in ce pestera ai trait pana acum de nu ai auzit de "termometru"?

Urmeaza sa intrebi "cum se numeste acel obiect rotund si plat pe care-ti pui mancare?"

| gabicoo a răspuns:

Deștu!
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Termometru. 5 lei maxim.

| InOrOut a răspuns:

Statie meteo. E in jur de 50 lei.