| SERIALS a întrebat:

Ce parere aveti de relatiile in care un partener e mai mare cu 15-20 de ani?
Tin sa specific ca nu merge vorba de bani. Am intalnit un barbat fain, el are 47, eu 27, este sportiv, sexy, imi place sa il sarut pe gat, buze si in alte parti. Ne-am vazut de 3 ori saptamana asta, din care 2 ori am ramas pe noapte. Ieri priveam un film cu maimute impotriva oamenilor si il tot priveam si imi placea zambetul lui, mimica si gesticulatia. Imi place cum ne imbratisam, ne facem masaj, facem sex, luam cina impreuna. Oare e ok ce fac? La ce o sa aduca toate astea? Tipul asta, chiar daca are o varsta mai inaintata, e mult mai sexy decat unii care nu calca pe la sala, iar mie imi plac tipii sexy si sportivi.

17 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Seamănă cu Jose Mourinho?

| SERIALS explică (pentru sabin89):

Nu imi place Jose Mourinho.

| sabin89 a răspuns (pentru SERIALS):

Guardiola? laughing

| SERIALS explică (pentru sabin89):

Guardiola imi place, dar nu stiu cum e gol.

| sabin89 a răspuns (pentru SERIALS):

E gol pe cap happy

| SERIALS explică (pentru sabin89):

Se rade, ii place sa fie chel

| Drimmero a răspuns (pentru sabin89):

Sa nu fie cumva vreun Wenger...

| Digikey a răspuns:

Tu sa fii sanatos.

| aneliram a răspuns:

Daca nu e însurat, te deranjeaza copii lui, etc., fă ce.ți spune inima.

| AllexXtreme a răspuns:

La pat e bun?

| SERIALS explică (pentru AllexXtreme):

Da, desi o are nu chiar mare, dar oricum e bun.

| AllexXtreme a răspuns (pentru SERIALS):

Ma bucur! Eu o am de 18cm si imi satisfac iubita foarte bine, miscari lente foarte bune placere mare! Sa va tina?

| Unsfatbun a răspuns:

Bună! In primul rând, pentru el este ca și cum ar fi câștigat la loto! Părerea mea sinceră și modestă este că diferența de vârstă este considerabilă, iar tipul trăiește clipa, alături de o prospătură.
De ce nu se dă la femei de vârsta lui?winking
E vulpoi bătrân și are experiență. De acea te-a dat peste cap. Ai putea să-i fii copila lui.
Și nu te judec, dar, atunci când diferența este atât de mare, imaginează-ți că peste 10 ani, el deja are 57 de ani și o să se îndoape cu viagra, iar tu o să fii o doamnă de 37 de ani.
Obiectivul său a fost atins, iar tu ai fost o pradă ușoară.
Mai departe tu decizi ce o să faci. Sfatul meu: caută-ți unul de vârsta ta. Altfel ești văzută in societate.
Toate cele dorite!

| Digikey a răspuns (pentru Unsfatbun):

Ce copila, nu te-ai prins ca este vorba doar de baietei?

| ClatitaCuMiere a răspuns:

Eu nu m-as putea simti atrasa de un barbat de aproape 50 de ani, indiferent de cat de bine ar arata...
Gandeste-te bine daca e vorba de iubire sau doar de o simpla atractie...sexuala.
Gasesti tipi sexy si sportivi si mai tineri, pe la 25-30 de ani.
Nu e neaparat rau ce faci, dar parca e pacat sa ai 27 de ani si sa stai cu unu de aproape 50.

| VI3 a răspuns (pentru ClatitaCuMiere):

Salut! Da, dar este iubire și iubirea nu are vârstă. Dacă contează felul în care arăți, înseamnă că ești superficial. Dacă contează ce vârstă are, înseamnă că nu ști ce înseamnă iubirea. Oamenii, ajung și la vârsta de 50 de ani și tot nu știu ce înseamnă iubirea.

| Digikey a răspuns (pentru ClatitaCuMiere):

Este baiat, nu prea te prinzi.
Dar bine ca esti infumurata si nu accepti sfaturi de la nimeni.