| Andrey550 a întrebat:

De ceva timp ma bate gândul sa imi cumpăr un aparat de spălat cu presiune, acum întrebarea mea este daca știți careva un aparat de acesta dar care sa se poata alimenta cu apa direct din găleată nu de la rețea!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste un aspirator cu functie de spalare.

| Andrey550 explică (pentru Bula):

Si cu aspiratoru pot spala masina?

| Bula a răspuns (pentru Andrey550):

Da, la fel ca si cu o galeata de apa big grin
Daca nu, iei galeata si peria...

| Lucian4 a răspuns:

laughing))
1. apa din galeata se termina repede, daca zici ca alimentezi aparatul cu presiune, si ce te faci apoi?
2. vrei sa te faci agricultor sau vrei sa speli masini?

| Andrey550 explică (pentru Lucian4):

1.am zis galeata ca si expplu, pun in butoi de 200 litri si monitorizez permanent ce e asa greu sa ma uit?
2.nu vreau sa spal toaota Romania ci o masina, o terasa