| Micsa_Mari_1975 a întrebat:

Doresc sa renovez un apartament in care lavabila a fost data peste huma.C.um ar fi mai bine sa procedez? Curat peretii pana la beton sau dau jos ce pica din lavabila si gletui?

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Huma trebuie data jos, altfel peretii se vor coji.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi da

| IonutAlupului a răspuns:

Buna! Pentru a face o lucrare de calitate trebuie curatati peretii, pui plasa si tragi glet, dupa care dai cu lavabila. Daca vrei ca lucrarea sa o faca un mester priceput la un pret avantajos, adauga Gratuit lucrarea pe https://www.Estimari.com si vrei primi pana la 6 oferte de pret. Oricum nu te costa nimic sa vezi, adaugarea lucrarii dureaza 1 minut.