| IrinaAniri a întrebat:

E parere aveti de sistemul de inchidere a usilor dulapurilor in V, sunt rezistente? dar ce usile culisante ce ziceti?

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Depinde si de dimensiunea lor. daca sunt mari nu ti-as recomanda. usile culisante sar de pe sina si, in plus, acopera o portiune destul de mare, deci ca sa ai acces la o anumita portiune din capat trebuie sa tarasti toata usa pe sina. in plus, daca este in dormitor dulapul si doarme cineva se face galagie cand misti usa aia pe sina. sincer usile clasice mi se par cele mai bune pina la urma, dupa ce-am experimentat si culisantul. V-ul eventual l-ai putea face din culoare daca iti mult place si vrei genul ala neaparat.