| G a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Blackberry Curve 8520? Ar fi potrivit pentru un adolescent, sau e prea de afaceristi? laughing Ce alte telefoane cu tastatura QWERTY si nu prea scumpe recomandati? (dar nu din alea culisante ca le urasc, si nu vreau touchscreen)

5 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Nokia E5.

| Minnie a răspuns:

Nokia E63

| Mus1k a răspuns:

E bun si Blackberry dar poti sa iti iei un Nokia E63, E71, E72 daca vrei tu neaparat cu tastatura QWERTY. poti sa iti iei un PDA SPVM2000 (HTC BlueAngel) are tastatura QWERTY e cu touchscreen e glisant, are butoane normale si e Pocket PC. Eu am asa ceva si nu pot sa spun ca nu sunt multumit si mai e si Windows Phone dar ne dam seama usor daca e PDA nu>>?

| iNs a răspuns:

Nokia E71, E72 is bune telefoanele astea

| alexhino a răspuns:

Iti recomand Nokia E63.