| melanya a întrebat:

Exista o cheie universala cu care poți deschide orice ușa?

15 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Exista. Cei din trupele speciale o folosesc. E o mica incarcatura exploziva. Aia sigur deschide orice usa. happy happy

| darrio2007 a răspuns:

De cine ti-e frica?

| mihai69 a răspuns:

Există unele încuietori care pot fi deschise cu două chei - una „personală" și una universală, care merge și la alte „Ț" alte încuietori din același model. De obicei se folosesc la clădiri de birouri, hoteluri etc.

| relian a răspuns:

Nu exista, ca de aia is lacate sau incuietori sa nu poata fi deschise cu alte chei.
Daca ar exista atunci nu vad la ce ai mai pune incuietoare laughing

| cristimihailov a răspuns:

Daca consideri orice usa un perete...

| Furnicuta000 a răspuns:

Banii. Crede-ma, deschizi aproape orice usa daca ai baniwinking

| Werrich a răspuns:

Vrei sa intri la cineva acasa si sa bagi probe compromitatoare?

| melanya explică (pentru Werrich):

Nu, nu sunt genul care să facă așa ceva...

| GdX a răspuns:

Ai ganduri de reprofilare profesionala? Exista niste dummy keys pentru lacate, dar trebuie sa stii sa le folosesti, dar cum si lacatele incep sa fie din ce in ce mai complicate, nu mai mai functioneaza nici cheile alea.

| melanya explică (pentru GdX):

Nu am gânduri de reprofilare profesională, Doamne fereste...Am auzit că ar exista și nu știam ce să cred...

| Adrian5575 a răspuns:

Sigur ca da. Cu toporul.

| nicu991 a răspuns:

Da, se numeste ranga. rolling on the floor

| melanya explică:

Nu. Dar nu am nici un motiv sa merg acolo...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru melanya):

Atunci la ce ai nevoie de chei cu care ai putea deschide orice uși, in special in Romania unde este plin de hoți

| melanya explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu eu am nevoie. Bănuiesc că ar putea intra cineva la mine in casa in acest mod.