| Fefe600 a întrebat:

Hei.Am nevoie de cateva idei de decorat camera mea de Craciun. Vreau sa fie superba si nu am idei.

Răspuns Câştigător
| Roxxxxi a răspuns:

Cumpara spray alb.Deseneaza geamurile. Impodobeste geamurile cu beculete multicolore, unde poti pune si betele cat mai colorate.Pe usa, din beteala fa un bradut si il lipesti cu scotch. Foloseste-ti imaginatie :* Sarbatori fericite :*

| Fefe600 explică (pentru Roxxxxi):

Multumesc frumos :* Sarbatori fericite si tie!>:d

| Roxxxxi a răspuns (pentru Fefe600):

Multumesc :*

6 răspunsuri:
| Northern a răspuns:

Mie deja mi-au venit idei uitandu-ma la pozele astea.;;) http://www.tumblr.com/search/christmas+room

| PROTOTYPE a răspuns:

Distreaza-te, fa desene pe pereti sau pune niste tapet frumos.

| xBianca333x a răspuns:

I-a un set de autocolant colorat, sau daca nu coli a4 colorate si fa niste fulgi colorati si pune pe tot peretele... pe calculator sau laptop pune imprejur beteala argintie sau aurie I-a niste globulete si agatale de dulap sau ceva! Pe pereti mai poti sa scrii si Merry Christmas cu un font dragut gen asta https://www.google.ro/......ps?/search