| :*DyYa:*LoOl:* a întrebat:

Imi putetzy da niste idei de decorat camera? vreau sa o mai inveselesc :Xlove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Alecsandraa97 a răspuns:

Confectioneaza tot felul` de chestii care sa pare ciudate dar tie sati placa, de ex: deseneaza niste buburuze sau fluturi(scuze sunt cam copilaroasabig grin) si daca vrei puneti poze cu prietene sau desene printate sau chiar facute de tine pe un panouhappy sper sa-ti placa ideiile mele. Dai si funitsa?

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Www.picturadecorativapepereti.blogspot.com. Poate gasesti ceva pe acolo care sa iti placa.

| cristi202 a răspuns:

Www.picturadecorativapepereti.blogspot.com. Ai acolo citeva idei care sper sa iti placa.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Pai iti spun cum am eu am in 2 culori roz si portocaliu am vrut rosu nu roz dar nu a iesit.peretii sunt vopsiti pe diagonala in astea 2 culori iar peretele e ca tabla de sah am perete fals si fiecare placa e una roz una portocalie una roz una portocalietongue

| Psihiatra a răspuns:

Ai putea picta peisaje pe peretzi sau tavan, sau sa chemi un specialisthappy

| didi12 a răspuns:

Pai, poti sa ti-o faci in culoarea ta favorita. Dar cel mai bine ar fi in culori vii.happyAi putea sa faci in mai multe culori. Poti sa-ti pictezi peretii cu niste chestii care iti vin in cap.Ai putea sa pui mana in vopsea si sa iti pui palma pe pereti, astfel iti ramane amprenta. Poti sa iti pui multe flori, daca iti plac. Poti avea un tavan care sa imite la perfectie cerul, si chiar sa reglezi lumina din spatele "cerului" pentru a avea un rasarit, un apus, lumina de zi si de noapte.Acum,depinde si de gusturile tale.
Eu sper ca din ideile pe care ti le-am dat macar una sa-ti placa.winking

| Sabin91 a răspuns:

In portocaliuwinking este in vog la zugravit peretiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prietena de-a mea si-a confectionat niste fluturi din hartie colorata si a scris pe ei citate. Dupa, le-a lipit pe perete. Mi se pare foarte dragut si original.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu mi-am inveselit camera cu culori deschise care-mi plac, mai ales cu roz, am fluturi ce se agata oriunde.am pus pe garnish, perdea pe birou, am pus niste flori roz decorative care atarna de garnish mna arata super vesel am deocrat camera cu lucrurile mele micute, e pacat sa le tin in cutii pe cand ele pot fi ca decor pentru camera! cauta printre lucruri sigur gasesti ceva cu care sa decorezi camera happy
developeaza poze cu cei dragi punele in rama sau lipestele pe oglinda, pune lumanari (daca ti le plac ) pe birou. Din astea, detalii mici fac camera vesela!
☻ ♥

| Vanyum a răspuns:

Pai faci si tu 2 culori despartite de o linei diagonala va arata super tare happy depinde ce culori iti plac...tongue