| flopigood a întrebat:

Hei TPU am si eu o problema vreau sa imi pun langa piscina placi de gresie cauciucate si nu stiu cum se pune dau funda cine imi zice

Răspuns Câştigător
| BuGz a răspuns:

Cum sa le pui adica sa le asezi in piscina sau la margine!?!?!
in fine la in piscina :
1. iei si pui fierace bucata in aprte si apoi o bati incet cu un cioacn cauciucat in ciment
cadaca vrei sa pui langa piscina pe margine
1. cumperi nisip si pui peste el dar ai grija sa nu pe pui strambe nicipul sa nu vie denivelat

[ EU TIAS RECOMANDA SA PUI ROCA VULCANICA dinaia ca pe strrada la asfalele pietruite PENTRU CA SUNT MAI REZISTENTE CUMPERI 100 / 200 DEPINDE CAT DE MULT VREI SA PUI SI ASTA E TE PUI PE TREAB A

bafta!

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu stiu pe ce fel de suprafata vrei sa le pui(nisip, ciment turnat, placi de ciment?)

| flopigood explică:

Dar cu ce le tai