| Poke12345 a întrebat:

Hei TPU >: Stie cineva cum as putea sa iau niste foi pe care le-am scapat sub un birou? Nu ma intrebati cum s-a intimplat...

6 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca e prea greu, dai jos de pe birou tot ce se poate rasturna, iei cateva carti mai gosute si ridici biroul de o laterala_e mai usor_fixezi cartile sa ramana suspendat_eventual cu ajutorul cuiva_si cauti hartiutele...

| TheBlackAng3l a răspuns:

De ce sa nu intrebam cum ti-au scapat?
te-ai lasat "jos" la sefu ca sa fii un sef mai mic? du-te-n! (parazitii) laughing

| simonarus a răspuns:

Cu aspiratorul

| Babygirl90 a răspuns:

Doar daca iti ridica cineva biroul si tu le scoti altfel slabe sanse...happy

| AnkaOfficial1 a răspuns:

Doamneeee...ce intrebari maipuneti si voi pe TPU. Scuze pentru raspuns dar nu poti sa nu razi rolling on the floor

| Cristiyang a răspuns:

Bagi manahappy Fratebig grin sau cu un bat mai lung