| Alexandra_2056 a întrebat:

Ce s-ar fi intimplat daca oameni ar putea trai in apa?

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

M-ar scuti de dusul de dupa sex.

| cristi202 a răspuns:

Am infecta si apele oceanelor asa cum am facut si cu pamintul pe care traim.

| JesterRO a răspuns:

Ar fi ceva extraordinar daca am trai sub apa, nu neaparat sa ne si adaptam la mediul respectiv, ca ne-ar creste bronhii, solzi, innotatoare etc; in cazul in care am fi prea multi pe Pamant, sau ne-ar lovi un asteroid, sau s-ar scufunda continentele.
Poate niste orase subacvatice, dar este deocamdata science fiction.
Si atunci ar fi greu din multe puncte de vedere...

| annaliana a răspuns:

Nu am mai putea vorbi.

| BlueBird a răspuns:

Am fii toti mancati de rechini straight face

| Sonny a răspuns:

Nu ar mai muri lumea asa pe capete, datorita lipsei apei potabile.
Vezi Africa.

| Elena_1818 a răspuns:

Nu ar mai mirosi a transpiratie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am trai in locul unde ni se duc dejectiile zilnice. am inota printre cacatzei si am inghiti pisu. dar partea buna, vedem sirenele ce l-au ademenit pe Ulise. sau ne jucam de-a v-ati ascunselea... ba nu, acum e la moda Counter Strike. deci ne-am juca Counter-Strike prin Atlantida. now that would be fun, wouldn't it?