| IoanaIonuca a întrebat:

Stie cineva ce ar putea insemna ca am visat ca mi-am scapat telefonul in wc? laughing Nu stiu daca are vreo legatura, dar telefonul ce l-am avut inainte l-am scapat in wc laughing)

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Inseamna ca ar fi timpul sa strangi bani pentru un nou tetefon laughing

| Arthiom a răspuns:

Nu inseamna nimic, visele sunt simple plasmuiri ale imaginatiei, sau ilustrari ale unor situatii diverse, intamplate sau neintamplate in care "simulezi" ce ai face in realitate si cam atat. Restul ca daca visezi nu stiu ce inseamna ca vecinu pescuieste pesti cu sosetele sau mai stiu eu ce vrajeli sunt doar prostii.

| Arthiom a răspuns:

Eu am avut o sumedenie de vise ciudate, ca numai ciudat visez dintr-un motiv sau altul laughing pe care nici o data nu le-am luat in seama.

| WithinShadows00 a răspuns:

Eu ce sa mai zic ca l-am scapat din lac in put.

Răspuns utilizator avertizat