| iulianaluiza a întrebat:

Heii TPU am o problema urgenta!
In curte la mine pe la strasina apar mereu albine si mie imi este frica rau de ele!
Ajutati.ma va rog sa scap de ele!

Răspuns Câştigător
| Borz_Romina_1990 a răspuns:

Trebuie sa le gasesti stupul si sa dai cu Raid (e un spray special pentru deparazitarea de albine, viespi, etc.).

| doctorandus a răspuns (pentru Borz_Romina_1990):

De ce sa omoare albine? Albinele sunt animale care fac bine oamenilor, cel putin daca nu se baga transpirati peste ele.

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Te ungi cu miere de albine si te duci in fata stupului lor sa stie cine-i bossu si sa nu se mai ia de tine.

| Alex5620 a răspuns:

Uda-le stupul si vor disparea.