| Danielaaa22 a întrebat:

Heiii bunaa :*! Vreau sa imi pictez cv pe perete si nu stiu ce. Ma puteti ajuta?love struck

11 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Poti picta un portativ, ca la muzica, cu anumite ondulatii si apoi pasarele pe el.Sau un copac ramificat...

| ๖ClaSSic a răspuns:

Ce spui de... o vaca albastra cu buline roz si dungi verzi ( asa folosesti si mai multe culori laughing ) Just kidding happy Incearca si tu sa pictezi ce vezi pe fereastra, ar putea fi interesant. big grin

| AlexandraaaaPopescu31 a răspuns:

Eu mi.am pictat in camera dansatori, fluturi, stelutedepinde de ce iti place da frau imaginatiei! spor la treaba!

| Sw3eTy3 a răspuns:

Heii :*. Poti picta steagul Angliei.SAu poti picta ceva semnificativ pentru tine, ceva important happy

| dragutza9 a răspuns:

Poti sa pictezi o inima care sa aiba conturul alb si la interior sa fie rosie si sa scrii cu negru si litere mici :
:Ma iubesc!"
sau deseneaza ceva ce te reprezinta.happy

| soni2001 a răspuns:

La yahoo mesenger adauga-ma cu numele de Hacker_Card123 prima data funda

| RadwRadw a răspuns:

O idee buna ar fi sa te moscolesti de acoarele sau tempera pe maini si sa umpli tot peretele de palme in toate culorile! tongue

| Eduardi a răspuns:

Mda

| EveSiAtat a răspuns:

Stiu Stiu! picteaz-o pe maica-ta dezbracata!laughing

| AndreC a răspuns:

O floare, o stea, un fluture, o inima cu numele unei persoane speciale, initiala numelui tau, un inger, ceva ce te reprezinta si ce iti place.
http://www.google.ro/......tp?/search

| MeryCullen a răspuns:

Heya.Poti sa desenezi mai multi fluturi, inimi sau depunde de ce varsta daca esti copil poti sa desenezi papusi.