| UserName450 a întrebat:

Cand ieri am dormit in camera mea (cu TV-ul deschis in camera parintilor), am auzit niste oameni care vorbesc si rad. M-am dus putin la vecini si ei dormeau, dar cand m-am reintors iar am auzit acele voci care radeau, si ciudat ca TV-ul era deschis. M-am dus prin tot cartierul si toata lumea dormea, dar tot auzeam oameni care radeau si vorbeau intr-una. De la ce poate fi? Nu ma uit la filme horror.

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Dar la TV te-ai uitat, sa fii sigur ca nu se aude de la el? happy

| Sn4k3 a răspuns:

Pai poate se auzeau de la TV-ul din camera parintilor tai daca zici ca era deschis, ori poate iti imaginai. Dar o intrebare, ai fost prin tot cartierul doar pentru ca ai auzit niste oameni razand si vorbind? laughing

| Strepix a răspuns:

Nu te-ai fost trezit complet din somn. Oamenii pot vedea, simti si auzi lucruri cand se trezesc pentru ca o parte a creierului este in vis.
M-am fost trezit din somn deoarece auzeam pasi si cand am deschis ochii am vazut siluete care se plimbau pe usa. Dupa putin timp, mi-am revenit pentru ca am adormit si m-am trezit din nou.

| Diance a răspuns:

| dream2005 a răspuns:

Poate visai sau îți imaginai acele sunete