| MartinaMarty a întrebat:

big grin! Am murdarit o pereche de pantaloni cu lantul de la bicileta.Cum pot indeparta pata?

Dau voturi+funda! :*

4 răspunsuri:
| MrAnonym a răspuns:

Cu orice detergent se ia.Nu e cine stie ce.

| vanessa63425789 a răspuns:

Cu pur sau oricare alt detergent de vase. Eu asa fac cand patez cu ulei o haina, pun niste pur pe zona si o pun la spalat in masina si desigur pun si detergent de haine. Pana acuma nu s-a intamplat sa nu scot o pata.
Fairy e mai bun decat Pur, iar Vanish e mai bun decat amandoua...

| Tpeuuuu99 a răspuns:

Ai putea sa-i freci cu o perie, in apa calda si apoi ii bagi la masina de spalatwinking. Funda? big grin

| FlaviusAPM a răspuns:

Ai putea pune niste venish apoi sa ii pui in masina de spalatwinking