| anonim_4396 a întrebat:

In baie si in bucatarie vreau sa-mi pun tavan pvc pot folosi profile CD si UW pentru rigips?

2 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Nu cred ca este o solutie buna, deoarece o sa-ti picure tot timpul condens de pe tavan, doar daca gasesti o solutie pentru indepartarea totala a aburilor ce se formeaza in aceste incaperi.In rest profilul pe care vrei sa fixezi lambriurile de plastic pot fi si cele mentionate de tine.Respecte

| ancaemilia a răspuns:

Nu,nu poti folosi CD si UW pentru rigips o sati stici baia si bucataria