| GentlemanBlackHat a întrebat:

În cât timp prinde miros de țigară mobila?

Răspuns Câştigător
| DanielPH a răspuns:

laughing)
Drept chirias al unei camere de camin in care se tin petreceri constant si se fumeaza la marele greu, iti spot spune ca variaza in functie de calitate. O masa care nu era lacuita miroase a sunca afumata, dulapurile n-au nicio treaba, in schimb, gheata din congelator duhneste a tutun in ultimul hal, parca-l si acopera pe cel de alcool laughing)

| GentlemanBlackHat explică (pentru DanielPH):

Ești genial sa mor de nu rolling on the floor)) la mine e la fel dar nu-mi imaginez cum se poate împuți gheața așa cum zici tu rolling on the floor

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cine să prindă "miros de țigară mobila"