regis
| regis a întrebat:

Intrebare pentru cei care au prins finanțare prin casa verde 2023 pentru fotovoltaice, cam ce oferte aveti pana acum?
Eu de exemplu am cerut vreo 6 oferte, iar cea mai buna varianta e cu panouri de 3.7 kw si invertor Huawei de 6 kW, cu contributia proprie de 2000 de lei.

Răspuns Câştigător
| Solar1000 a răspuns:

Sistem fotovoltaic - 6kw - 2000lei prin casa verde https://solar1000.com/casa-verde/

panouri fotovoltaice longi / panouri fotovoltaice dah
invertor invt imars

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Am citit o discutie zilele trecut pe reddit, cum ca exista si oferta de 5 kw.Revin cu linkul.

| dullcat a răspuns:

Asta era. Poti cauta dupa cuvinte cheie in acest sub si mai gasesti discutii pe subiect.
https://www.reddit.com/......stalatori/

| regis explică (pentru dullcat):

Sunt discuții stupide, gen despre ce trebuia sa faca statul.
In schimb, intre timp am gasit si oferta de 5 kW cu contribuție proprie de 2000, dar nu vor sa imi oferteze invertor de 6...