| TheDivinitySucks a întrebat:

Ma întrebam oare gasesc pe internet pat din acela care se poate suspenda in perete? Gen acela sub care iti poti face un birou? Dar ma refer la unul adult size pentru că de copii sunt foarte multe...Ideea este ca am dormitorul cam micuț si incerc sa fac cumva sa mai economisesc puțin spațiul...Stiu ca totusi genul asta de pat nu se cumpără in dormitor complet se ia separat de aceea doresc si ceva idei de dulap.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ideea e geniala, si sotia mea s-a gindit la asta ca sa mai economisim ceva spatiu.
Ai grija insa sa ai peretii solizi, altfel... ☺☺☺
Am vazut ceva la Ikea, cei de acolo merg pe ideea de economisire a spatiului, patul e ca un pat etajat, doar ca lipseste patul de jos, unde e loc suficient pentru un birou, asa cum tu si sotia mea vreti.

Răspuns utilizator avertizat