| olixandru a întrebat:

Pret bransament gaze pentru un complex rezidential.
Am cerut oferta la distrigaz si suma mi se pare foarte mare avand in vedere ca teava de gaz trece prin fata terenului pe care se construieste complexul.
Prima data cand am inceput constructia anul trecut oferta era mult mai mica acum este exgerat de mare, chiar asa mult a crescut pretul materialelor?

Răspuns Câştigător
| pieseautorom a răspuns:

Nu-ti recomand distrigaz pentru ca sunt cei mai scumpi eu am iesit la aproape jumatate din oferta lor cu echipa celor de la Master Gaz SRL poti sa ceri o cotatie de pret aici https://mastergaz.ro/aplica-acum-bransament-gaze-pret-pt-anul-in-curs/ mie mi-au placut cum au lucrat si au finalizat lucrarea inainte de termen.