| mircea22 a întrebat:

Salut.as dori sa stiu daca exista filtre eficiente pentru apa.mi-am forat o fantana, si apa are miros, si gust de namol.as vrea sa bag apa in casa. dar cu proprietatile astea...e fantana tip arteziana.

3 răspunsuri:
| Sadoudia a răspuns:

In cazul in care termini instalatia, poti cumpara acel filtru care filtreaza apa. Insa, e destul de scump.

| Bogdan_Diana_Didona_1975 a răspuns:

In ce localitate sunteti? Va intreb pentru ca vind filtre de apa.

| mircea22 explică (pentru Bogdan_Diana_Didona_1975):

Buna.sant din supurul de jos jud.satu mare.as dori mai multe detalii. pret, durata de viata.....samd.o zi buna