| pisica90 a întrebat:

Salut, cățeaua mea a făcut pipi pe parchet, pana sa vad eu deja se îmbibase si parchetul de umflase, cum pot rezolva? Se poate rezolva? Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

N-are cum să se umfle parchetul de la așa ceva.
Parchetul se umflă dacă este mai multă umezeală în el, și să stea timp îndelungat umed.

| Lioana a răspuns:

Lemnul umflat nu-l mai dezumfla nimeni. Schimbarea parchetului cel putin partial in zona umflata e solutia. Dar daca ai caine in casa te poti astepta sa se repete situatia.

| MotoBlitz a răspuns:

Parchetul umflat trebuie neapărat schimbat, chiar dacă pui un covor peste umflătură, el tot va putrezi peste câteva luni și nu va mai tine cald. Mult succes in cumpărarea unui parchet nou! sad

| CoAde00 a răspuns:

De preferat este sa schimbati parchetul. O seara frumoasa!