| xxxLoveGamesxxx a întrebat:

Cum scot mirosul de pipi din parchet?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Incearca sa pui in apa mult bicarbonat de sodiu(alimentar). Face minuni in ce priveste odorurile nedorite si neplacute, inclusiv in ce priveste animalele. Insa mai poti sterge cu otet partea din carte vine cel mai mult odorul nedorit de urina.

Sper ca sfaturile mele sa te ajute! happy

4 răspunsuri:
| MIDnightMoon a răspuns:

Dafuq did i just read?

| xxxLoveGamesxxx explică (pentru MIDnightMoon):

-.- Majoritatea si-au dat seama ca e vorba de un animal. Daca chiar vrei sa stii, e vorba de urina de caine.

| MIDnightMoon a răspuns (pentru xxxLoveGamesxxx):

Şi eu mi-am dat seama happy. Numai că suna ciudat dacă nu pui subiectul laughing

| vranceanucornel1967 a răspuns:

Simplu schimal