| GouDidodino a întrebat:

Cum as putea sa afum slănină in casa, intr-un apartament fără balcon, la bloc?

10 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Aoleu...

regis
| regis a răspuns:

Ar fi totusi o soluție, folosita in industria mezelurilor, se numeste fum lichid. Se amesteca cu apa si se pulverizeaza pe produs.
Bineînțeles ca nu e o soluție naturală, dar in apartament nu ai alta șansă.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate, nu ai cum sa afumi slanina in conditiile expuse.

| Legion7X a răspuns:

Dacă ești la Tară.

| GouDidodino explică (pentru Legion7X):

Nu sunt la tara

| Legion7X a răspuns (pentru GouDidodino):

Nu vad cum altcumva, o să afumi toată casa. Trebuie condiții pentru așa ceva. Așa am face toți prin balcoane si sufragerii alaturi de tv, și mobila cu haine. laughing laughing

| Vântulalb a răspuns:

Exclus!

| Lamar a răspuns:

In baie sau pe acoperisul blocului.

| GouDidodino explică (pentru Lamar):

In bucătărie la aragaz nu as putea improviza ceva?

| regis a răspuns (pentru GouDidodino):

Uita aragazul, ai nevoie de fum de lemn de esență tare, nu de caldura.