| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa cumpar si eu PRUNE USCATE? La kg, vreau sa fac mancare de prune...

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Mai treci prin pietele Romanieihappy.

| MitroKta a răspuns:

De obicei in pieţele agroalimentare, unde sunt vanzatori cu fructe. Au si la supermarket, insa nu sunt asa bune la gust( ti-o spun pe incercate, desi alea de la supermarket ar trebui sa fie mai curate).

| RibbellaaInk a răspuns:

La piata
sper ca te-am ajutat.happy

| Trifi_Alexx_1995 a răspuns:

Eu cumpar prune uscate de la pietele agroalimentare. Sau se gasesc la magazine (Kaufland, Unicarm, Lidl, etc) sau de la unchiul meu care fabrica fructe uscate din cluj. happy

| Aura_Stefania_2000 a răspuns:

Livrare prin Posta Romana plata rambus la primirea coletului.Prunele sunt uscate in cuptor cu lemne fara fum.