| valentin2002 a întrebat:

Salut! Imi poate recomanda și mie cineva un umidificator bun? As dori pentru o camera destul de mica, nu vreau sa investesc prea mult și nici nu as avea nevoie de unul mare! Dacă aveți sau știți cumva un produs bun, care ar fi acela? Mulțumesc anticipat!

11 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Da o farfurie cu apa, pui in camera si aia e tot ai gterminat lucrarea laughing nu te coasta nimic, farfurii ai acasa cred.

| Zuzu1991 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......priceasc/c
5 stele implica recomandarea

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzu1991):

5 stele dupa un review sau doua pe eMAG inseamna fix nimic. In functie de produs, chiar si un rating de 4.5 dupa 1000 de review-uri nu inseamna absolut nimic atunci cand majoritatea celor ce dau stelele alea habar nu au despre ce vorbesc si nu au termen de comparatie.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Corect, dar macar iti da o idee
mi-am luat o aeroterma de 35 de lei si e bunawinking

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzu1991):

... de aruncat. Ce eficienta are? Ce protectii? E buna pana iei foc sau pana vezi factura la curent.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Tot ce se vinde la magazin are protectie, si se vede cu ochiul liber lamela care se indoaie la caldura, problema e cat de buna e la pretul ala
vad ca esti foarte pornit anti stelele de la eMAG, eu consider ca sunt mult mai bune decat pescuit in apa tulbure

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzu1991):

Am vazut destule review-uri de toata jena. Inclusiv mi-am luat un monitor BenQ cu panou VA de tot ra&atul pe care toti idiotii il ridicau in slavi probabil venind la el de la CRT-uri sau cele mai mizerabile LCD-uri cu putinta. E suficient sa te uiti si pe la niste review-uri de telefoane sau scule audio ca sa iti dai seama ce praf e utilizatorul de rind care posteaza review-uri pe eMag. P.S. Aeroterma de 35 RON, serios? Un prelungitor decent costa de cel putin 2 ori pe-atita...

| Zuzu1991 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Dap, serios, si, si merge foarte bine... de 5 zile in continuuwinking

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzu1991):

Cum ziceam, mai ramane de vazut si cit suge fara rost din retea. Aerotermele au un randament mizerabil, plus ca usuca aerul excesiv.

| KR0NSTADT a răspuns:

Https://www.auchan.ro/......L/p/624109
Are și ionizare. Am acasă și merge excelent.