| Andreidjsjc a întrebat:

Mi-am luat un odorizant de camera cu bețișoare si...am o întrebare.Se da foc la acele bete sau le las acolo si vine mirosul de la sine?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai sunt mai multe tipuri, sunt betisoare care se ard, facute special pentru asta si betisoare de lemn care nu se ard si trebuie sa stea acolo pur si simplu.

Asa ca... ai citit instructiunile? De care sunt? Vezi sa nu o dai in alte lucruri thinking

Numai bine! ^_^

| Andreidjsjc explică (pentru DoarBogdan):

Nu sunt din lemn, pe ambalaj nu scrie nimic de ardere

| DoarBogdan a răspuns (pentru Andreidjsjc):

Atunci nu se ard.

| sierra1 a răspuns (pentru Andreidjsjc):

Leo mamă, atunci de ce ne derutezi?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce pachețel/ambalaj ce zice?

| Nirvanaaa a răspuns:

Le lași acolo și se răspândește singur mirosul in încăpere.

| Werrich a răspuns:

Salut, nu se aprind, se lasă în odorizant și prin extragerea soluției se difuzează mirosul în camera. Cred că sunt d-astea https://altex.ro/odorizant-camera/cpl/

| MissRebeca a răspuns:

Le lasi acolo, vine mirosul de la sine. Si inca ceva: daca ramai fara parfum, poti folosi substanta de camera, miroase foarte puternic si placut.