| Bogdan7492 a întrebat:

Salut, seara trecuta stateam linistit in pat si simt dintr-o data ceva pe gat, am sarit direct din pat si merg sa aprind lumina si vad ditamai gandacul de vreo 4 cm. Stiti cumva cum pot scapa de ei? Nu am mai avut pana acum. Si fix acum cand am terminat de scris, gandacul a iesit de sub pat, s-a uitat fix in ochii mei si a fugit la locrolling on the floor))

Răspuns Câştigător
| killer3023 a răspuns:

Încearcă prima data cu frumosul.
1. Îl rogi frumos, să iasă din cameră.
2. Bocancul, și îi arăți ori toaleta, ori fereastra pe dinafara.
3. Cheamă persoana calificată, să dea cu soluții.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu recomand spray-ul pentru gândaci deoarece mai mult îndepărtezi temporar, apoi mai târziu își vor face din nou apariția. Întreabă la farmacii veterinare despre fiole insecticid. Nu știu cum se numește, la mine în oraș costa 10 lei fiola. Însă o dizolvi în apă și ai nevoie de un fâs-fâs din ăla cu care stropești geamurile când dai cu soluție. Cel mai eficient pentru a scăpa de gândaci.

| Anee1667 a răspuns:

Bunā! Foloseşte spray-ul pentru gândaci /gâze pe timp de zi şi aeriseşte camerele.

| killer3023 a răspuns:

Mulțumesc de fundă. Am vrut să te fac și să razi.

| RobY55 a răspuns:

Da cu spray de gandaci in toate zonele unde ar putea merge