| BogdanFlorin1999 a întrebat:

Salut TPU,acum ceva zile am primit ceva seminte de tutun,ma puteti ajuta va rog cu cateva sfaturi despre cum se planteaza,cat trebuie tinut in ghivece etc, dau funa.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Uite ce am gasit.
http://www.gazetadeagricultura.info/......nului.html
O zi buna:)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ro-seeds.com seminte cannabis calitate premium www.ro-seeds.com

| HuShEr a răspuns:

Eu am seminte de marijuana ce zici facem un schimb laughing

| BogdanFlorin1999 explică:

HuShEr, nu ar fi o idee rea, iar in legatura cu celalate raspunsuri, le-am gasit si eu pe acelea, asi dori ceva mai amanuntit de exemplu de la cineva care a facut asta.
O zi Buna happy dau funda celui mai bun raspuns!