| anonim_4396 a întrebat:

acum cateva zile mi-am luat o pereche de papuci cu led-uri, i-am purtat o zi si acum s-au descarcat. Numai ca acum am o problema, papucul drept se incarca dar mult mai greu, trebuie sa tin cablul intr-o anumita pozitie si nu prea pot. Am tinut putin, s-au incarcat, numai ca aprinderea lor era mult mai grea, trebuia sa apas ori mai tare pe buton ori sa apas de mai multe ori. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Claudiu1905 a răspuns:

Incearca sa inlocuiesti bateria litiu cu o baterie normala, dar depinde si de cat consuma ledurile, poate nu merita

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aruncă i sunt niste chinezisme ordinare.

| antoniaidk a răspuns:

Arunca-i

| LuluOneMillion a răspuns:

Nu-i arunca, nu te lua dupa ei.