| Wlan a întrebat:

Am o centrala termica pe lemne DAKON si as vrea sa stiu daca exista vreo solutie speciala, pastile ce trebuie arse sau ceva pentru o curatare mai buna. Noi curatam prin periaj, curatam centrala, cosul etc, dar am auzit ca exista in comert ceva pentru un randament mai bun, de curatare. Merci!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Iti dau o solutie batraneasca.Foloseam asa ceva la soba de teracota.Tot lemne ardeam.Coji de cartofi ramase de la curatatul cartofilor.Le bagi in foc cand este jar.Deci nu la inceput.