| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. Este bun la ceva acest produs pentru soareci pest repeller? Nu vreau sa dau banii aiurea. Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| millyca a răspuns:

Sincer, am mari indoieli. La tara avem ceva foarte asemanator, doar ca-i alta marca, si nu sperie pe nimeni si nimic. Adica pentru insecte clar nu este bun, iar soarecii, daca tin minte bine, parca a intrat intr-o zi unul si tot cotoiul a trebuit sa se ocupe de el.

1 răspuns:
| CleanKasa a răspuns:

Eu am cumparat si pot spune ca rezultatele se vad cam dupa o luna de zile in care trebuie tinut in priza. De soareci am scapat cu el, insectele sunt ametite, nu actioneaza ca un aparat special pentru tantari...