| Cristi_Moianu_1989 a întrebat:

Am si eu o catea husky de rasa pura 100% si sunt curios daca prima data o voi combina cu o rasa ( bineinteles ca va iesi o corcitura ) dar dupa daca o voi combina cu un alt husky de rasa pura vor iesi husky de rasa pura?

1 răspuns:
| Miron_Liviu_1997 a răspuns:

Din cate stiu, genele primului tata raman permantente, si toti urmasi le vor dobandi, mai mult sau mai putin.Cel mai bine cauta sa-o imperechezi cu un husky(poti sa si scoti ceva bani de pe ea). Parerea mea!winking