| 21091995 a întrebat:

am si eu o intrebare, de ceva timp nu mai pot dormi din cauza soarecilor, ce parere aveti sunt folositoare aparatele cu ultrasunete, le foloseste cineva? Ofer FUNDA

4 răspunsuri:
| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Soareci... o problema foarte mare, stiu cum este, am avut si eu, pune niste boabe otravitoare, v-or murii cu totii.

| girl28 a răspuns:

Buna eu am aparat cu ultrasunete si e foarte bun.

| Einsecticide a răspuns:

Eu am aparat cu ultrasunete Pestmaster AG360 si este genial. In 2 saptamani nu mai aveam nici un soarece. Comanda am facut-o pe www.einsecticide.ro

| Vadimash95 a răspuns:

Salut un vecin de al meu are ultrasunete si nu ajuta, mai bine pune niste boabe otravitoare astea 100 procente ajuta