| Razvan892 a întrebat:

astăzi am pus butelia ca de obicei corect și când i-am dat drumul a fâsâit ceasul buteliei și acum scăpa gaz incontinuu pe gaura aia din mijlocul ceasului. E normal sa se întâmple ăsta? Adică eu cred ca doar este presiune prea mare și elimina prin gaura aia.

Răspuns Câştigător
| iSwag a răspuns:

S-ar putea ca ceasul sa fie defect. Am observat ca pe mojloc e o gaura prin care ar trebui sa fie eliminat aer.
Miroase a gaz?
Nu ar strica sa cumperi un ceas nou. 10 lei la dar merita.

| Razvan892 explică (pentru iSwag):

Prin gaurica aia de la ceas iese gaz aproape incontinuu, dar slab, se simte asa la deget.

| iSwag a răspuns (pentru Razvan892):

Schimba ceasul atunci.

| DianaMrn a răspuns (pentru iSwag):

E normal sa iasă aer prin găurica aia de la ceas? Nu miroase a gaz, dar se aude acel fâsâit, și e normal așa?