| carpediem a întrebat:

Ma gandeam ca aici e potrivit a intreba daca aveti nevoie de un instalator priceput sau ati auzit de cineva cautand, ori poate aveti intrebari pentru mine? Raspund cu placere atat cat imi permite timpul. Citesc si eu cu destula placere ce e pe aici!

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

De unde esti? Te pricepi la incalzire in pardoseala?

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Am reținut! Normal că sfaturile tale sunt binevenite mai ales că ești avizat.

| vader a răspuns:

Intrebari probabil vei primi dar spune si de unde esti pentru cei care ar avea nevoie de ajutorul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti bine venit

| Reparatiipc_Depanatorcalculator_1977 a răspuns:

Pentru o eventuala colaborare stimate domn eu va recomand www.constructor-amenajari.ro va multumesc o zi placuta sa aveti.