| PublicName330 a întrebat:

ma trezesc absolut in fiecare noapte (3 sau 4) sa urinez noaptea. Ce se intampla cu mine? Ca urinez inainte de culcare. Cum sa fac sa nu mai am aceste probleme?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este ceva neobisnuit. Multi fac asta. Dar daca vrei un raspuns evita sa mai bei lichide multe seara inainte de culcare.

| relian a răspuns:

Mergi la doctor sa nu ai cumva probleme cu prostata sau cu altceva chiar la vezica.De ex daca ai o infectie la prostata poata apasa pe vezica sau nu stiu poate vorbesc prostii dar iti da senzatia sa mergi la baie si chiar sa mergi.In sf cel mai bine consulti un urolg si stai linistit dupa.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bea apa inainte de culcare!
Nu e atat de grav, stii ca orisicine urineaza..mai ales dimineata.

| nirocino a răspuns:

Nu mai bea lichide inainte de culcare.

| kalex a răspuns:

Nu bea lichide inainte de culcare. Daca dupa un timp tot asa o sa se intample este neaparat sa mergi la medic si sa ii zici ce se intampla. Bafta!

| Caood a răspuns:

Mergi la doctor!