| Sami4041 a întrebat:

vreau sa imi iau niste seminte de banane de pe joom si in titlul produsului scrie asa"banana copac bonsai seminte mini bonsai fructe exotice plante de gradina".
Asta inseamna ca acel copac bananier o sa faca fructe sau nu?

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Bananierii traiesc in Romania doar in sere. Daca vrei sa plantezi unul afara in gradina nu cred ca vei vedea tu banane pe el.

| Sami4041 explică (pentru Lioana):

Este bananier dintracela mai mic de se tine in ghiveci in casa