| anonim_4396 a întrebat:

Am Pus cateva seminte de lamai in pamant prielnic pentru lamai de aproximativ o luna si nu au germinat,ma puteti ajuta,este ceva rau daca nu au germinat pana acum?,astept sfaturi, multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnnaisAna a răspuns:

Nu s-au germinat din cauza vremii, nu e o problema..cand va fi mai cald atunci. Sper ca am fost de ajutorwinking Funda? :*

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă nu au germinat de atâta timp, probabil nici n-o vor mai face, mai ales dacă ai udat constant pământul.
Pune altele, când o fi ceva mai caldă vremea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le ud constant, fac pauza intre doua udari de 2 zile nu le pun apa excesiv, au lumina, caldura.