| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,

Recomandati-mi si mie niste baterii sanitare ieftine si de calitate. M-am uitat pe site-ul dedeman si are mai multe feluri si diferite preturi. Sunt dispus sa dau maxim 100 lei, nici pe departe 400-500 lei cum am vazut la dedeman.

Am nevoie pentru chiuveta de la bucatarie. Este chiuveta din inox si am nevoie de baterie pentru ea. Actuala s-a stricat deoarece nu inchide cum trebuie si continua sa curga apa calda dupa ce inchid robinetul. Cand plec de acasa mereu inchid apa de la robinetul general ca sa nu fac vreo inundatie.

Am chemat un vecin care se pricepe si mi-a spus ca ori s-a dus garnitura, ori s-a depus mizerie pe instalatie.

Deci trebuie schimbata bateria si nu stiu la ce sa ma orientez pentru ca nu cunosc deloc. Nu am deloc cunostinte in insalatii sanitare. Batariile sunt standard, adica se potrivesc la orice chiuveta sau fiecare chiuveta are bateria s-a anume? Am vazut pe dedeman cu anumite coduri si vreau sa stiu ce iau. Doar nu am sa merg cu chiuveta dupa mine.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| KillaNoFilla a răspuns:

Standard
pe eMAG cred ca sunt mai ieftine.