| amicumms a întrebat:

Se gaseste flori in complex europa-bucuresti, daca da unde?

Răspuns Câştigător
| alecsurapidistu a răspuns:

Cum sa nu se gaseste flori in complexul alalaughing? Tu poti sa gaseste si job de florareasa big grin!

1 răspuns:
| panarama_6437 a răspuns:

Asa cum este scris in cartea de gramatica a limbii romane, se pare ca acordul tau dintre pronumele reflexiv "se gaseste" si substantivul "flori" este unul eronat. Refuz sa raspund la astfel de intrebari, ar trebui sa va analizati intrebarile inainte sa le postati, ce vor crede altii despre voi? Ca sunteti analfabeti, inculturalizati. Te rog frumos sa imi dai definitia cuvantului floare, pentru a te revensa pentru grava eroare lexicala comisa. Halal tineret avem in tara asta, asa cum zicea si vecinul meu din scara blocului atunci un badaran de vreo 17/18 ani a aruncat o tigara pe jos si apoi a scuipat pe ea ca sa o stinga... citez din el, si omul avea multa dreptate "Nesimtitii astia iar trebuie sa matur dupa ei" (ca vecinul meu este maturator). Trecand peste toate, iti recomand sa treci pe la scoala. Cartea de limba romana de clasa a 5-a scrisa de mine costa 24 de lei, daca te intereseaza te rog frumos sa ma contactezi, ai mare nevoie!