| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva unde gasesc verde de Paris in Bucuresti imi trebuie neaparat dar cred ca nu se comercializeaza daca ma puteti ajuta va voi fi recunoscatoare. Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| euwik a răspuns:

Un sfat: lasa verdele de paris...si nu te incurca cu traficanti ca nu iti urasti viata atat de tare incat samergi la puscarie ...cred

| Whittyfluffy a răspuns:

Daca vrei chestie din aia porti sa comanzi pe net sau gasesti trafikanti eu stiuwinking

| cantemir13 a răspuns:

Asta e un insecticid
pentru gargaunii din capul unora exista ignore sau internare la azil

| дndrei a răspuns:

Nu găseşti aşa ceva decât în depozitul poliţiei.